NIBE - tepelná čerpadla vzduch-voda

domácnost

Díky instalaci tepelného čerpadla systému vzduch-voda od firmy NIBE, můžete vzhledem k vysoce efektivní funkci až do venkovní teploty -25°C, snížit spotřebu energie pro vytápění, ohřev teplé vody a ohřev bazénu v porovnání s běžnými fosilními zdroji tepla nebo vytápění elektřinou až o 80%.

Tepelná čerpadla vzduch - voda


Tepelné čerpadlo vzduch-voda je vhodné pro většinu domů a instalace vzduchových tepelných čerpadel jsou častější, než tepelných čerpadel země-voda a voda-voda. Instalace je obvykle méně nákladná, než realizace tepelného čerpadla země-voda s plošným nebo vrtaným kolektorem. Tento typ tepelného čerpadla k vytápění domu využívá teplo obsažené ve venkovním vzduchu.


Při monoenergeitickém provozu (kombinace tepelného čerpadla vzduch-voda a elektrického topného tělesa) je tepelné čerpadlo schopné pokrýt kompletní požadavky na vytápění a topné těleso se zapíná pouze během špiček, při velmi nízkých teplotách.

Naše výrobky

Vzduchová tepelná čerpadla NIBE využívají energii obsaženou ve venkovním vzduchu. Při instalaci vzduchového tepelného čerpadla není třeba budovat plošné zemní kolektory nebo hlubinné vrty. Vzduchu je kolem nás dost a obsahuje velké množství energie.

Ve srovnání s jinými tepelnými čerpadly systému vzduch-voda dosahují tepelná čerpadla NIBE, vzhledem k použitým SCROLL kompresorům a nejmodernějším technologiím, mnohem vyšší účinnost a zajistí větší úspory.

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT se vyznačuje plynulou regulací výkonu, v letním režimu umožňuje chladit, a má minimálními nároky na instalační prostor. Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT nabízíme ve výkonu 6, 8, 12 a 16 kW.

Tepelné čerpadlo NIBE F2040 je nejprodávanějším tepelným čerpadlem NIBE. Vyznačuje se vysokou spolehlivostí a solidním COP i při velmi nízkých teplotách. Stejně jako tepelné čerpadlo NIBE SPLIT i tepelné čerpadlo NIBE F2040 dokáže v létě chladit. Dodává se ve výkonech 6, 8, 12 a 16 kW.

Tepelné čerpadlo NIBE F2120 je nejúspornější vzduchové tepelné čerpadlo na trhu. Tepelné čerpadlo NIBE F2120 se vyznačuje nejen úsporným, ale i tichým provozem až do velmi nízkých venkovních teplot. Při venkovní teplotě -25°C dokáže přímo kompresorem ohřát vodu až na 63°C, k tomu má proměnný výkon a také umožňuje i chladit. Tepelné čerpadlo NIBE F2120 se vyrábí ve variantách NIBE F2120-8, 12, 16 a 20.

Nechte si zpracovat nejvýhodnější nabídku ZDARMA

Tepelné čerpadlo NIBE S2125

Tepelné čerpadlo NIBE S2125

Nebývale tiché a účinné tepelné čerpadlo ve své třídě.

Více
Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120

Tepelné čerpadlo NIBE F2120 vzduch-voda s hodnotou SCOP vyšší než 5!

Více
Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT

Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT s plynulou regulací výkonu

Více
Tepelné čerpadlo NIBE F2040

Tepelné čerpadlo NIBE F2040

Tepelné čerpadlo NIBE F2040

Více
Tepelné čerpadlo NIBE F2050

Tepelné čerpadlo NIBE F2050

NIBE F2050

Více
Tepelné čerpadlo NIBE F2030

Tepelné čerpadlo NIBE F2030

Tepelné čerpadlo NIBE F2030

Více
Tepelné čerpadlo NIBE F2300

Tepelné čerpadlo NIBE F2300

Tepelné čerpadlo vzduch - voda, NIBE F2300

Více

Vzkaz