Řídící jednotky NIBE SMO pro tepelná čerpadla vzduch-voda

Řídící jednotky NIBE SMO

NIBE SMO jsou pokročilé inteligentní řídicí moduly vybavené řídicí jednotkou nové generace pro dosažení dobrého komfortu, účinnosti a bezpečnosti provozu tepelných čerpadel NIBE systému vzduch-voda. Jasné informace o stavu, době provozu a všech teplotách v systému se zobrazují na dobře čitelném displeji.

Řídící jednotky NIBE SMO podporují celou řadu různých systémů vytápění a přípravy teplé vody. NIBE SMO umožňuje kombinovat tepelné čerpadlo NIBE systému vzduch-voda s dalšími zařízeními a vytvořit kompletní systém vytápění a ohřevu TUV pro domy i větší objekty. V závislosti na verzi NIBE SMO může řídit až osm tepelných čerpadel v jednom systému. Pro kombinaci s tepelnými čerpadli NIBE SPLIT, NIBE F2040, NIBE F2030, NIBE F2300 a NIBE F2120.

Nechte si zpracovat nejvýhodnější nabídku ZDARMA

NIBE SMO S40 - řídící jednotka

NIBE SMO S40 - řídící jednotka

Pokročilý inteligentní řídicí modul vybavený řídicí jednotkou nové generace pro dosažení komfortu, účinnosti a bezpečnosti provozu. Je vhodný pro komerční nemovitosty, bytové domy apod. S přídavnou kartou může ovládat až 8 tepelných čerpadel zapojených do kaskády.

Více
Řídící jednotka NIBE SMO 20

Řídící jednotka NIBE SMO 20

Více
Řídící jednotka NIBE SMO 40

Řídící jednotka NIBE SMO 40

Více

Vzkaz